Real Simple Checklist

Real Simple Checklist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Simple Checklist ile günlük işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Günlük yapılması gereken işlerinizi daha kolay ve verimli bir şekilde yönetebileceğiniz bir uygulama olan Real Simple Checklist, tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Kullanıcılara günlük işlerini düzenleme ve gözden geçirme şansı tanıyan Real Simple Checklist ile yapmanız gereken işleri sadece mobil cihazınızı kullanarak takip edebilirsiniz.

Uygulama ilk olarak sade ve işlevsel arayüzüyle dikkat çekiyor. Gereksiz ve göz yoran animasyonlardan arındırılmış olan arayüzde aradığınız her şeyi kolayca bulabiliyorsunuz. Yapmanız gereken işleri ana ekran üzerinden takip edebilir ve anında bir yenisini ekleyebilirsiniz. Eklenen işlere kısa açıklamalar yazarak onları daha bilgilendirici kılabilirsiniz. Eklediğiniz işlere hatırlatıcı atama şansına da sahipsiniz. Bu sayede günün belli bir zamanında yapmanız gereken işleri vakti geçirmeden tamamlayabilirsiniz.

Real Simple Checklist’in bir de ücretli sürümü bulunmakta. Ücretli sürümde çok sayıda hazır liste bulunuyor. Buna ek olarak kullanıcılar haftalık listeler yaratma şansına da sahipler. Fakat ücretsiz sürüm de oldukça kullanışlı.

YORUMLAR