Reckless Racing 3 1.0.2 (ios)

Reckless Racing 3

Reckless Racing 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reckless Racing 3 bolca eğlence sunan bir mobil yarış oyunudur

Reckless Racing 3 eğer başarılı bir yarış oyunu serisi olan Reckless Racing oyunlarını oynayıp beğendiyseniz veya oynayacak yeni ve başarılı bir yarış oyunu arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil araba yarışı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Reckless Racing 3'de oyuncular farklı kategori altına toplanmış araçları kullanarak farklı oyun modları altında sürüş yeteneklerini test edebilmekteler. Oyun içerisindeki oyun modları size bolca eğlence sunan farklı mücadeleler içeriyor. Serinin son oyunu Reckless Racing 3'e özel olan Gymkhama modunda oyuncular isabetli bir şekilde kendilerine görev olarak verilen akrobatik numaraları gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Bu oyun modunda birbirinden ilginç araçları kullanabilmekteyiz.

Oyunun en eğlenceli modları arasında yer alan Drift modunda ise aracımızın yanlanma sınırlarını zorlamaktayız. Bu modda amacımız en yüksek hızda en uzun süre aracımız yanlatabilmek. Ne kadar uzun ve hızlı yanlarsak o kadar çok puan kazanıyoruz. Reckless Mashup modu ise farklı tarzdaki araçların bir arada yarışabildiği ve aksiyon dolu bir oyun modu. Bu modda dilerseniz 4 çeker araçlarla ve koca lastiklerinizle rakiplerinizi ezebilir, dilerseniz küçük ve hızlı kaçan aracınızla rakiplerinize toz yutturabilirsiniz.

Reckless Racing 3 dudak uçuklatan grafiklere ve kaliteli bir fizik motoruna sahip. Oyun kuşabakışı oynanan yarış oyunları arasında öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor.