Red Karaoke

Red Karaoke
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    242

  • Üretici

    Red Karaoke

Red Karaoke, iOS cihazlarınız üzerinde karaoke yapabilmeniz için geliştirilmiş olan ücretsiz bir uygulamadır.

Red Karaoke, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak karaoke yapabilmeleri için geliştirilmiş olan eğlenceli bir uygulamadır.

Eğer şarkı söylemeyi seviyorsanız ve karaoke yapmak sizin için bir tutkuysa, Red Karaoke mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Uygulama yardımıyla farklı dillerde, farklı türlerde, şarkı sözleriyle senkronize olarak gelen 50 binden fazla şarkıyı kendiniz seslendirebilir ve Red Karaoke topluluğu üzerinde arkadaşlarınız ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

iPhone'unuzu veya iPad'inizi adeta bir şarkı söyleme makinesi haline getirecek olan uygulama sayesinde çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

İster tek başınıza, ister arkadaşlarınız, isterseniz de yabancılarla düetler yapabileceğiniz uygulama ile şarkıları seslendirip kaydettikten sonra, uygulama içerisinde yer alan ses editörü yardımıyla şarkılarınızı düzenleyebilir ve ses efektleri ekleyebilirsiniz.

Dünya üzerinde üç milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan uygulamayı sizler de hemen denemek isterseniz, hemen iOS cihazlarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR