ReRunners: Race for the World

ReRunners: Race for the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ReRunners: Race for the World heyecan dolu bir mobil yarış oyunudur

ReRunners: Race for the World yarışı ve aksiyonu birleştiren ve oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ReRunners: Race for the World farklı oyun türlerinin güzel özelliklerini bir araya topluyor. ReRunners: Race for the World görünüm olarak tıpkı bir platform oyununa benziyor. 2 boyutlu graifklere sahip olan oyunda kahramanımız ekranda koşarken engellerin üzerinden atlıyoruz ve altınları topluyoruz. Oyunun mantığı ise bir yarış oyunu şeklinde. ReRunners: Race for the World'de rakiplerimizi geride bırakarak dünyanın en hızlı yarışçısı olmak için mücadele ediyoruz.

ReRunners: Race for the World sahip olduğu online alt yapı sayesinde diğer oyunculara ve arkadaşlarımıza karşı yarışabilmemizi mümkün kılıyor. Bu sayede oyun çok daha heyecanlı ve rekabet dolu yarışlara ev sahipliği yapıyor. ReRunners: Race for the World'da kahramanımızla yarışırken bonusları toplayabiliyor ve rakiplerimiz karşısında avantaj kazanabiliyoruz. Toplayacağımız bombalar ve silahlarla rakiplerimizi durdurabilir veya jetpack gibi bonuslarla geçici olarka hızlanabiliriz ve engelleri daha kolay atlatabiliriz.