Retro Runners

Retro Runners
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Marcelo Barce

Retro Runners klasik bir sonsuz koşu oyunu olmasına rağmen eğlenceli grafikleri ve oyun yapısıyla öne çıkıyor.

Retro Runners hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve ilginç grafikleriyle öne çıkan keyifli bir sonsuz koşu oyunu.

Minecraft'ın popüler olmasından sonra birçok üretici bu temayı işler hale geldi. Herhangi bir oyunun aynı kategoride birçok rakibi olsa bile grafik tasarımı olarak farklılaşarak öne çıkmayı başarabiliyor. Retro Runners da bu oyunlardan bir tanesi.

Retro Runners'ın konseptı çok yeni sayılmaz çünkü uygulama marketlerde birçok koşu oyunu zaten sunuluyor. Oyunu asıl farklı kılan nokta sunduğu grafikler. Minecraft'tan fırlamış gibi görünen bu grafikler oyunun sunduğu eğlence seviyesini bir hayli artırıyor.

Elbette tek öne çıkan detay grafikler değil. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Retro Runners'da 10 farklı karakter sunuluyor. Bu karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Görevleri bitirerek daha fazla karakter açabiliyoruz. Game Center desteği de sunulan oyunda elde ettiğimiz puanlara göre arkadaşlarımızla keyifli bir rekabet ortamı bile yaratabiliyoruz.

Komplike bir oyun olmayan Retro Runners kısa süreli oynanabilecek oyunlardan. Sıra beklerken, ders arasındayken veya rahat koltuğunuzda otuturken oynayabileceğiniz minimal bir oyun arıyorsanız Retro Runners sizi uzun bir süre memnun edecektir.

YORUMLAR