Retromatic 2.2.1 (ios)

Retromatic

Retromatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retromatic daha çok retro fotoğraflar çekmekten keyif alan kullanıcılar için geniş bir seçenek yelpazesi sunan bir uygulamadır.

Retromatic, adından da net bir şekilde anlaşıldığı gibi daha çok retro fotoğraf çekimi üzerine yoğunlaşan bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Sunduğu çeşitli filtreleme ve renklendirme özellikleri sayesinde Retromatic kullanıcılara orijinal fotoğraflar oluşturma konusunda sonuna kadar yardım ediyor.

Uygulamada bulabileceğiniz özellikler arasında şu özellikler mevcut;

  • 18 retro filtre
  • 17 grafik teması
  • 70 farklı retro çıkartma
  • Yüksek çözünürlük desteği
  • Sosyal medya desteği

Uygulamayı kullanarak düzenlediğiniz fotoğraflarınızı b, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarında paylaşma şansına sahipsiniz. Özellikle Instagram’da sunulan filtre seçeneklerini yetersiz buluyorsanız Retromatic sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Uygulamayı kullanmak son derece basit. Sadece bir fotoğraf çekin veya daha önce çektiklerinizden birisini seçin. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey filtre ve çıkartmalar arasından dilediğinizi seçerek fotoğrafı tamamlamak. Fotoğraf çekmek sizin için bir tutkuysa bu tutkunuzu Retromatic ile bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

YORUMLAR