Procreate Pocket

Procreate Pocket

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 643
  • DOSYA BOYUTU 56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Savage Interactive Pty Ltd

Procreate Pocket, iPhone'un donanımından sonuna kadar istifade eden profesyonel çizim yapma uygulaması.

Procreate Pocket, Apple’ın devasa ekranlı tableti iPad Pro için özel hazırlanmış çizim yapma uygulamasından esinlenerek hazırlanmış ve iPhone’un donanımından sonuna kadar istifa etmesiyle benzerlerinden ayrılıyor. Çizim yapmayı seviyor ve iPad Pro sahibi değilseniz en iyi seçenekler arasında diyebilirim.

iPad Pro için hazırlanan pratik – etkili çizim uygulamalarından Procreate ile aynı 64-bit Silica motorundan güç alan ve iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına ekstra özellikler sunan uygulamayı kullanabilmeniz için profesyonel olmanız gerekmiyor ancak son derece kaliteli çizimler ortaya çıkarabiliyorsunuz. Çünkü sunulan araçların kullanımı basit. Araç demişken uygulama yaratıcı eserlerinizi renklendirmek adına kullanabileceğiniz 12 özel fırça sunuyor. Dilerseniz binlerce fırçanın bulunduğu çevrimiçi mağazayı ziyaret ederek setinizi genişletmeniz mümkün.

Otomatik kaydetme ve en fazla 250 harekete kadar geriye alma seçeneği suan ve katmanlarla çalışma imkanı tanıyan gelişmiş çizim uygulamanın 1080p kalitede video kayıt özelliği de bulunmakta. Çizim anınız otomatik olarak kaydediliyor ve sonrasında eserin yapım aşamasını merak edenlere gösterebiliyorsunuz.

Not: iPad Pro’nuz varsa Procreate’i indirmenizi tavsiye ederim: