Revenge of Sultans 1.0.1 (ios)

Revenge of Sultans

Revenge of Sultans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revenge of Sultans, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Revenge of Sultans, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar üzerinde oynanabilecek bir strateji oyunudur. Arap Yarımadası'na hükmedecek kralın seçildiği oyunda birbirinden efsanevi savaşların arasına katılıyorsunuz.

Dünya çapındaki oyuncularla yarışabileceğiniz Revenge of Sultans oyununda kral olmak için zorlu görevlerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Kendi küçük krallığınızı kuruyor ve giderek krallığınıza yeni binalar ekliyor ve binaları geliştiriyorsunuz. Askeri gücünüzü kontrol edebilir ve onları silahlandırabilirsiniz. Arap Yarımadası'nda geçen oyunda kendinize ayrılan yeri genişleterek kral olmaya çalışıyorsunuz. Size verilen zorlu görevleri yerine getirerek ilerliyor ve düşmanlarınızla da savaşıyorsunuz. Dilerseniz kendinize müttefikler bulabilir ve onlarla birlikte mücadele edebilirsiniz. Diploması, strateji ve beceri.. hepsini bu oyunda bulacaksınız. Eski tarz savaş temasına sahip olan oyunda esi çağlardaki savaşarı da hatırlayacaksınız. Arkadaşlarınızı da davet edebileceğiniz oyunu oynarken zamanınız çok zevkli geçecek.

Oyunun Özellikleri;

  • Epik savaşlar
  • Eski tarz savaş ekipmanları
  • Gerçekçi savaş havası
  • Online oyun

Revenge of Sultans oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR