Road Racing: Extreme Traffic Driving 1.0 (ios)

Road Racing: Extreme Traffic Driving

1.0
Road Racing: Extreme Traffic Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Racing: Extreme Traffic Driving, modifiyeli arabalarla akan trafikte ilerlemeye çalıştığınız sonsuz yarış oyunu.

Road Racing: Extreme Traffic Driving, arabaları sollayarak ilerlediğimiz yerli yarış oyunu Traffic Racer’ın görsel ve oynanış açıdan iyileştirilmiş sürümü desem sanırım yanlış olmaz. Gece ve gündüz akan trafikte tehlikeli hareketler yaparak puan toplamaya çalıştığımız oyunda helikopterle takip eden polisler kaçmamız gereken aksiyon yüklü görevler de bulunuyor.

Boyutuna göre oldukça kaliteli grafikler sunan iOS yarış oyununda modifiyeli spor arabalardan beğendiğimizi seçip trafiğe dalıyoruz. Seçebildiğimiz 5 farklı yarışçı var ve araba sayısı da yeterli denebilecek seviyede. Yarışçı ve araba seçimimizi yaptıktan sonra görevler içeren (şu kadar puan topla, polisten kaç, yoldaki objeleri topla, şu kadar arabanın yanından geç gibi) yarışlara başlıyoruz. Tabii ki ilk yarışımız oyuna ısındırma amaçlı ve tamamlandıktan sonra asıl zevk veren zorlu yarışlara başlıyoruz.

Aracımızı kontrol etme noktasında iki seçeneğimiz var: Buton ve eğme. Şahsen cihazı eğerek oynamanın daha rahat olduğunu düşünüyorum. İlk yarışlarda olmasa da ilerleyen safhalarda güçlendiricilerin de açılmasıyla sağa sola yeni butonların gelmesiyle ekstran yön ve gaz/fren butonunun olması sorun çıkartabiliyor.