Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.0.0 (ios)

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayvanat bahçesi oyunudur

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari, Crossy Road gibi başarılı mobil oyunları ile tanıdğımız Yodo1 adlı geliştiricinin yeni hayvanat bahçesi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari'de kendi hayvanat bahçenizi kurarak canlı tutmaya ve ziyaretçilerinizi memnun etmeye çalışıyorsunuz. Bu iş için de egzotik hayvanları rodeo yaparak evcilleştirmeniz gerekiyor. Safariye çıktığınızda bu hayvanların sırtına atlıyorsunuz ve onlar sakinleşene kadar yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari oynanış olarak bir sonsuz koşu oyunu yapısına sahip. Oyunda yapmanız gereken şey üzerine bindiğiniz hayvan sinirlenip sizi fırlatmadan diğer hayvanların üzerine zıplamak. Bir hayvanın üzerinde yolculuk edebilmek için parmağımızı ekranda basılı tutuyoruz, Zıplamak için ise parmağımızı bırakıyoruz. Bir sonraki hayvanın üzerine geçebilmek için de tekrar parmağımızı ekranda basılı tutuyoruz. Karşımıza çıkan engellere ve diğer hayvanlara çarpmamak için de sağa veya sola doğru kaçıyoruz.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari'de hayvanları hayvanat bahçemize yerleştirdikten sonra onların yaşam alanlarını geliştirmemiz, hayvanat bahçemizi güzelleştirmemiz gerekiyor. Hayvanat bahçemizi ziyarete açtığımızda aileler ziyarete geliyorlar ve bize para kazandırıyorlar. Bu parayı yine hayvanat bahçemizi geliştirebilmek için kullanabiliyoruz.

Güzel grafikleri sürükleyici bir oynanışla birleştiren Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari oldukça başarılı bir mobil oyun olarak özetlenebilir.

ARTILAR

Güzel görünüm

Yeniliçi ve eğlenceli oyun yapısı

EKSİLER

YORUMLAR