Rogue Runner 1.7 (ios)

Rogue Runner

1.7
Rogue Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rogue Runner, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir platform koşu oyunu.

Oynarken heyecan duyacağınız bir platform koşu oyunu arayışındaysanız Rogue Runner'a göz atmanız yerinde bir karar olacaktır. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda rakiplerimize karşı mücadele ediyor ve engellere takılmadan mümkün olabildiğince ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyunda özel eğitim almış üst düzey bir askerin kontrolünü ele alıyoruz. Artık özgürlüğüne kavuşmak isteyen bu karakter, bulunduğu yerden kaçmak için hazırlıklarını tamamlıyor ve yola koyuluyor.

Kaçışımız sırasında elbette peşimizden birçok düşman geliyor ve hepsinin tek amacı bizi yok etmek. Özel ajanlar, helikopterler, silahlı askerler ve hatta uzaylılar dahi peşimize takılıyorlar ve kaçmamıza engel olmaya çalışıyorlar.

Retro karakterli grafikleriyle ilginç bir atmosfer sunan Rogue Runner'da kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana kısa dokunuşlar yaparak karakterimizi kontrol edebiliyoruz.

Özel güçler, bonuslar ve silahlar ile zenginleştirilen oyun, dinamik ve aksiyon dozu yüksek bir seçenek arayanların uzun vakitler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.

YORUMLAR