ROME: Total War 1.5 (ios)

ROME: Total War

1.5
ROME: Total War
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    919

  • ÜRETİCİ

    Feral Interactive Ltd

ROME: Total War, iPad tabletiniz üzerinde oynayabileceğiniz bir 3 boyutlu strateji oyunudur

ROME: Total War bir dönemler bilgisayarlarımızda saatlerce başından kalkamadığımız klasik strateji oyununun mobil versiyonu. 

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletlerle uyumlu hale getirilmiş bu strateji oyunu ilk olarak 2004 yılında çıkmış ve bilgisayarların en çok oynanan strateji oyunları arasına girmişti. Bu oyunu farklı kılan şey ise taktiksel derinliği ve tam anlamıyla 3 boyutlu yapısıydı. Oyuncular ROME: Total War'da savaş alanına diledikleri açıdan bakabiliyor ve devasa savaşlara katıabiliyor. Aradan geçen 12 yılın ardından bu başarılı strateji oyununu mobil cihazlarımızda oynayabilmek güzel bir duygu.

ROME: Total War'da oyuncular Roma İmparatorluğu'nun kuruluş dönemine tanık oluyorlar ve imparatorluk tahtına çıkmaya çalışan ailelerden birinin yerine geçiyorlar. Tahta çıkabilmek için Avrupa'nın yanısıra doğu ve Kuzey Afrika'da da rakiplerimizle savaşıyoruz. ROME: Total War'da savaşların yanısıra diplomasi, hile ve suikast de tahta giden yolda kullanabileceğimiz araçlar arasında.

ROME: Total War'ın mobil versiyonu orijinal oyunda ne varsa bize sunuyor, yani herhangi bir özellik veya bölüm kırpılmış değil. Oyunu yükleyebilmek için 4 GB boş depolama alanına sahip olmanız gerekmekte.

YORUMLAR