Runtastic Butt Trainer

Runtastic Butt Trainer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Runtastic

Runtastic Butt Trainer uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca fitness programınızı oluşturabiliyorsunuz.

Runtastic Butt Trainer uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızı kullanarak her gün kendinize en uygun egzersizi yapmanızı sağlayabilen ve bilhassa kalça bölgesi egzersizleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı diyebilirim. Hem ücretsiz olması hem de kolayca anlaşılır bir egzersiz programı sunması sayesinde fitnessa ne zaman ve nasıl başlayacağı konusunda fikri olmayanlara yardımcı olacaktır.

Uygulamanın içerisindeki egzersizleri yapabilmek için direkt olarak Angie adındaki 3 boyutlu bir karakterden yardım alabiliyor, böylelikle egzersizleri yaparken yanlış hareketlere engel olabiliyorsunuz. Ayrıca günlük olarak çeşitli ipuçlarının sunulması, kendinize daha uygun ve başarılı bir egzersiz programı yaratırken dikkat etmeniz gerekenleri unutmamanıza yardımcı oluyor.

Eğer standart egzersizleri kendiniz için çok zor buluyorsanız, uygulamanın zorluk ayarını değiştirerek başlangıçta daha hafif egzersizlere geçebiliyor, yahut çok kolay buluyorsanız daha zor egzersizlere geçiş de yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın Apple Health ile senkronize bir şekilde çalışabilmesi sayesinde spor takibinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebildiğinizi de belirtmek gerek. Lakin maalesef uygulamanın tüm yetenekleri ücretsiz sürümünde bulunmuyor ve uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanarak bunları açmak gerekiyor.

Fitnessa bir şekilde başlamak isteyenlerin denemeden geçmemeleri gerekenler arasında yer aldığını düşünüyorum.

YORUMLAR