Runtastic Leg Trainer

Runtastic Leg Trainer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Runtastic

Türkçe dil desteği ile bacak egzersizi yapmak isteyenler için ücretsiz bir spor uygulaması.

Bölgesel egzersiz programlarına daha yatkınsanız bu iş için tasarlanmış başarılı bir mobil uygulama denemek istemez misiniz? Runtastic Leg Trainer amatörden profesyonele herkesin hoşuna gidebilecek bir spor uygulaması. Senelerdir yapmış olduğu işlerle büyük beğeni toplayan Runtastic, bu tecrübesini bu iOS uygulaması aracılığıyla bacak egzersizleri yapmak isteyenlere aktarıyor.

Sıfırdan da başlasanız, tecrübeniz de olsa bu uygulama size uygun 50 farklı egzersiz planı oluşturma kapasitesine sahip. Kolaydan zora giden bu çalışma şekilleri içerisinde en güzel olan kısım ise herhangi yardımcı bir alet bulundurma zorunluğu olmadan yapılabilen programların bulunması. Hem fotoğraflarla hem de videolarla anlatılan egzersizler için video içeriklerini birer birer indirmeniz gerekiyor, ancak bu durum uygulamanın cihazınızda daha az yer kaplamasında yardımcı oluyor.

Profesyonel sporculardan gelen öneriler eşliğinde spor yapmanızı sağlayan bu egzersiz uygulaması iPhone ve iPad cihazlarında sorunsuz bir şekilde çalışan ve senelerdir bu konsept ile çalışan bir üreticinin ürünü. Spor yapmayı seviyorsanız bu uygulamaya bayılacaksınız.

YORUMLAR