Russian Bus Simulator 3D 1.0.2 (ios)

Russian Bus Simulator 3D

Russian Bus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Bus Simulator 3D gerçekçi dinamiklere sahip olan bir otobüs simülasyonudur

Russian Bus Simulator 3D oyunculara gerçekçi bir otobüs kullanma deneyimi sunan simülasyon türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonu olan Russian Bus Simulator 3D'de ana kahramanımız Ivan adlı bir gezgin. Ivan farklı şehirleri gezmekten zevk almaktadır; fakat son ziyaret ettiği şehri dolaşabilmek için cebinde parası kalmamıştır. Bu nedenle Ivan hem para kazanmak hem de şehri dolaşmak için otobüs şöförü olarak işe başlar. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz ve duraklardan yolcu alarak yolcuları gitmek istedikleri yerlere bırakmasına yardımcı oluyoruz.

Russian Bus Simulator 3D'de farklı otobüsleri kullanarak trafikte yol almaya çalışmaktayız. Trafikte karşımıza Lada gibi ünlü Rus arabaları çıkabiliyor. Russian Bus Simulator 3D gerçek bir fizik motoruna sahip olsa da kolay kontrollere sahip ve rahatça oynanabiliyor. Oyunda kullandığınız otobüsü dış kamera açısından yönetebileceğiniz gibi iç kameradan da yönetebiliyorsunuz.

Russian Bus Simulator 3D'nin grafik kalitesinin tatmin edici düzeyde olduğu söylenebilir. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız Russian Bus Simulator 3D hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR