Şarkı Modu

Şarkı Modu
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    369

  • Üretici

    Song Mode

MP3 dinleyenler için en iyi ücretsiz müzik dinleme ve indirme uygulaması

Şarkı Modu, mp3 formatında müzik dinlemeyi özleyenlere tavsiye edeceğim ücretsiz müzik dinleme ve indirme uygulaması. Online müzik dinleme platformları yerine Winamp’ı tercih eden müzik severler arasındaysanız, Türkçe ve yabancı en çok dinlenen şarkıların yanı sıra tekrarları defalarca oynatılan dizi müziklerini bulabileceğiniz uygulamada sınırsız çalma listesi oluşturabiliyorsunuz.

iPhone/iPad’inizde müzik dinlemeyi seviyorsanız, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı içeren Şarkı Modu uygulamasını öneririm. Türkiye’de en çok dinlenen, video klipleri milyonlarca izlemeye ulaşan popüler şarkıların bir araya toplandığı Top List, uygulamanın ana sayfasını oluşturuyor. Top List dışında farklı türde özenle hazırlanmış listeler mevcut. Dilerseniz kendi çalma listelerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Arama kutucuğuna şarkıcı veya şarkı ismini (otomatik tamamlama fonksiyonu mevcut) yazarak farklı türde dilediğiniz kadar çalma listeleri oluşturup internetsiz dinleyebiliyorsunuz. Şarkıyı çalma listesine eklediğiniz anda otomatik olarak cihazınıza indiriliyor.

Arka planda çalma, sürekli oynatma, karışık oynatma, sınırsız şarkı geçme, reklamsız dinleme gibi ücretsiz müzik uygulamasında aradığımız tüm çalma özelliklerini sunan Şarkı Modu, sade arayüzü, kolay kullanılabilir olmasıyla da beğenimizi kazanıyor.

YORUMLAR