SBK15 Official Mobile Game 1.0 (ios)

SBK15 Official Mobile Game

1.0
SBK15 Official Mobile Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SBK15 Official Mobile Game, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz en iyi görsellere ve oynanışa sahip motor yarışı oyunu.

SBK15 Official Mobile Game, iPhone ve iPad’lerinizde oynayabileceğiniz en iyi fizik motoruna ve görsellere sahip motorsiklet yarışı oyunu. Dünyanın en bilinen yarışçıları yerine geçip motorsikletimizle tozu dumana katma fırsatı sunan tek oyun diyebilirim.

Üst düzey görseller, ses efektleri ve animasyonlarla bizleri karşılatan SBK15, ilk olarak Windows Phone platformunda çıkış yaparak bizleri şaşırtsa da çok geçmeden iOS’a da geldi. Hem tablet hem de telefonda rahat ve akıcı oynanış sunan popüler motor yarışı oyununda aralarında Aprilia Racing, BMW Motorrad Italia, Kawasaki Racing, PATA Honda ve Ducati Superbike’ın da olduğu 14 motorsiklet ile yarışlara katılıyoruz. Tek başımıza turnuvalarda tamamen gerçek oyuncularla birlikte yarışma keyfi sürmenin yanında süreye karşı yarışarak liderler tablosuna girmek için ter dökebiliyor, ısıma turları yaparak antrenman yapabiliyor veyahut doğrudan yarışlara katılabiliyoruz. Tüm oyun modları heyecan verici ve hepsini kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

Oyun gerçeğe yakın sürüş deneyimi sunan fizik motorunun dışında görselleriyle de dikkat çekiyor. Geliştiricinin söylediği gibi konsol kalitesinde görseller sunmasa da diğer motorsiklet oyunları ile karşılaştırdığımızda SBK15’in oldukça öne çıktığını söyleyebilirim. Gerek yarışçılar, gerek motorsikletler, gerekse de pistler göze oldukça hoş geliyor. Tabii ki bu kadar kaliteli grafikler beraberinde bazı sorunları getiriyor. Çok eski bir iOS cihaza sahipseniz arada takılmalar yaşayacağınızı söyleyebilirim. Ayrıca oyunun boyutu oldukça yüksek ve indirmesi biraz zaman alıyor.

SBK15 Official Mobile Game, gerek görsel gerekse de oynanış olarak tatmin eden harika bir motor yarışı oyunu olmuş. Yarış oyunlarına ilginiz varsa hem iPhone hem de iPAd’lere indirilebilir olan bu oyunu es geçmeyin derim.

YORUMLAR