Shopping Mall Parking Lot 1.0 (ios)

Shopping Mall Parking Lot

1.0
Shopping Mall Parking Lot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışveriş merkezinin otoparkında sürüş becerilerinizi gösterin.

Gerçekçi oyun dinamiği ve araba sürüş tekniğiyle dikkat çeken bu yarış oyununda 12 farklı türde aracı test etme şansına sahipsiniz. Her bölümü başarıyla sonuçlandırabilirseniz bu arabaları da kullanabilirsiniz. 60'a yakın görevin yer aldığı oyunda acemi sürücülerle, zorlu yol koşullarıyla ve asla bulamayacağınız türde park yerleriyle karşılacaksınız.

Özellikle alışveriş merkezi gibi araba bakımından kalabalık bir merkezi seçen yapımcının otopark genişliğini bir hayli büyük tuttuğunu belirtmek gerekiyor. Bu anlamda oyuncuları tatmin etmeyi başaran Shopping Mall Parking Lot'ta yer alan arabalar ise gerçekten tasarım ve sürüş bakımından keyif veriyor. Her aracın kendine göre bir dinamiği bulunuyorken aynı zamanda oyun içerisinde spor araçtan tutun da kamyona kadar araba test etme olanağına sahipsiniz. Ayrıca görevlerin sürüş becerilerinizi, reflekslerinizi ve koordinasyonunuzu test ettiğini unutmayın. Her parçada engel vardır ve bu oyun sürprizlerle doludur.

 Son olarak büyük araçları kullanmanın daha zor ama aynı zamanda da son derece iyi puan getirdiğini hatırlatmamda fayda var. Ancak siz yine de hangi aracı sürerseniz sürün, kontrolleri asla elinizden bırakmayın.

Shopping Mall Parking Lot Özellikleri

  • 12 farklı araç türü
  • 60'dan fazla görev
  • Büyük bir avm'nin otoparkında sürüş yapın
  • Sürüş yeteneklerinizi sergileyin