Sim Emergency Driver

Sim Emergency Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sim Emergency Driver, tüm acil durum araçlarını kullanabildiğiniz bir simülasyon oyunu.

Sim Emergency Driver, tüm acil durum araçlarını kullanabilen bir şoför yerine geçerek şehirde kaza geçirmiş insanları kurtarmaya çalıştığımız bir simülasyon oyunu ve hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabiliyor ve ücretsiz.

Adından da anlayacağınız üzere hayat kurtarma üzerine kurulu bir simülasyon oyunu olan Sim Emergency Driver oyununda İtfaiye, Ambulans gibi acil durum araçlarını kullanabiliyoruz. Kazanın oluşumunu izledikten sonra acil durum aracına atlıyor ve kaza yerine gidiyoruz. Amacımız Ambulans kullanıyorsak kaza kurbanını bulunduğu yerden araca bindirmek, İtfaiye kullanıyorsak yangının sönmesini sağlamak ve dumana maruz kalmış insanı hastaneye ulaştırmak. Görevimizi yaparken gerçekteki gibi akan bir trafikte gidiyor ve siren çalarak diğer araçların yol vermesini sağlıyoruz.

Fazla kaliteli görseller sunmayan oyunda görevlerimizi başarılı bir şekilde tamamlayabilmemiz için iki şey önemli. Birincisi; Hastaneye ulaşırken aracı dikkatli kullanmamız ve trafiğe dikkat etmemiz gerekiyor. İkincisi; Hem hastaneden kaza yerine hem de kaza yerinden hastaneye giderken bize verilen süreyi aşmamamız gerekiyor.

Tabii ki bu bir simülasyon oyunu olduğundan kontroller de son derece önemli. Acil durum araçlarını yönlendirmek için sol taraftaki, gaz ve fren için sağ taraftaki, siren için yine sağ taraftaki butonları kullanıyoruz. Alternatif bir kontrol seçeneği sunulmuyor. (Zaten oynanış son derece basit olduğundan ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyorum.)

Sim Emergency Driver, iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz orta kalite bir simülasyon oyunu.

YORUMLAR