Ski Tracks 1.4.5 (ios)

Ski Tracks

Ski Tracks
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ski Tracks, kayak severlerin iPhone ve iPad'leri üzerinde kullanarak yapacakları kayak aktivitlerini kaydetmelerini sağlayan yararlı bir uygulama.

Ski Tracks, adından da anlayacağınız üzere yaptığını kayak ve snowboard aktivitelerini takip ederek, bir çok veriyi kaydederek size istatistik ve grafikler ile sunan bir kayak takip uygulaması.

Adım atma, kalp hızı vb. takip uygulamaları derken, artık yaptığınız kayak aktivitelerini de kontrol edebilen bir uygulama var. Uygulama mağazalarında bulunan en çok indirilen kayak uygulamalarından bir tanesi olan Ski Tracks, siz kayak yaparken ulaştığınız en yüksek hız, rotanız, gittiğiniz mesafe, çıktığınız en yüksek nokta vb. gibi verileri toplayarak aktiviteniz sonunda size sunuyor. Kısaca kayak yaparken yaptığınız her şey bu uygulama ile kayıt altına alınıp derleniyor ve size güzel bir şekilde sunuluyor.

Batarya dostu bir uygulama olan Ski Tracks, 20 saate kadar kaydedebiliyor. Ayrıca uygulamayı kullanırken herhangi bir ekstra çabaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Telefonunuzu cebinizde bulundurmanız yeterli.

Harita üzerinde animasyonlu önizleme gibi güzel özellikleri bulunan uygulama, yaptığınız kayak yada snowboard aktivitesi sonunda bilgileri arkadaşlarınız ile Facebook ve Google Earth üzerinden de paylaşmanızı sağlıyor. Kullanımı son derece basit olan uygulamayı iPhone ve iPad sahibi olup, kayak ve snowboard'a gönül veren kişilerin satın alarak kullanmasını tavsiye ederim.