Sky Gamblers: Storm Raiders 1.4.0 (ios)

Sky Gamblers: Storm Raiders

Sky Gamblers: Storm Raiders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Gamblers: Storm Raiders simülasyon türünde bir uçak savaşı oyunudur

Sky Gamblers: Storm Raiders oyuncuları 2. Dünya Savaşı'nın heyecan dolu atmosferine konuk eden oldukça başarılı bir simülasyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Sky Gamblers: Storm Raiders içerisinde 2. Dünya Savaşı dönemine özgü klasik savaş uçaklarından birini seçebiliyoruz ve gökyüzüne açılarak savaşın gidişatını değiştirmeye çalışıyoruz. Düşmanlarımızla it dalaşı yaparak şehirleri ve savaş gemilerini korumaya çalışırken düşman hedeflerini bombalama, tünellerin içerisinden geçerek düşman hattına sızma gibi görevleri tamamlamak için çaba verebiliyoruz.

Sky Gamblers: Storm Raiders basit bir arcade uçak savaşı oyunu olmaktan ziyade detaylı bir uçak simülasyonu olarak geliştirilmiş bir oyun. Eğer gerçekçi yapıdaki uçak oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek oyun üstün grafik kalitesiyle görsel bir şölen sunuyor. Yüksek detaylı uçak modellemelerinin yanısıra görsel efektler, yansımalar ve çevresel grafikler de bir hayli başarılı. Oyunda 2. Dünya Savaşı'nın en önemli anlarının yaşandığı Pearl Harbor gibi mekanları ziyaret edebilmemiz mümkün.Oyunu farklı kontrol yöntemlerinden birini tercih ederek oynayabilirsiniz.

Sky Gamblers: Storm Raiders eğer gerçekçi bir oyun yapısını yüksek kaliteli grafiklerle birleştiren bir uçak savaşı oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.