Sky Punks

Sky Punks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Punks, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Sky Punks, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Aksiyon öğeleri ile de süslenmiş ve heyecanlı bir hale gelmiş olan oyun Subway Surfers benzeri koşu oyunlarından izler taşıyor.

Angry Birds, Jolly Jam, Tiny Thief gibi dünyaca ünlü ve popüler oyunların yapımcısı olan Rovio Stars tarafından geliştirilmiş olan Sky Punks'ı havada geçen bir koşu oyunu olarak da tanımlayabilmemiz mümkün.

Oyunda uçan bir motorsikletin üzerinde havada süzülerek yarışıyorsunuz. Bunun için parmağınızı sağa, sola, aşağı, yukarı kaydırarak engellerden kaçmanız gerekiyor. Bir yandan da yol üzerindeki altınları ve güçlendiricileri toplamanız gerekiyor.

Oyuna ilk başladığınızda karşınıza çıkan tutorial nasıl oynanacağını anlatıyor fakat zaten gayet basit kontrollere sahip. Bununla birlikte eğlenceli grafikleri ve karakterleri de oyunu daha güzel kılan öğeleri olmuş.

Oyunda görev görev ilerliyorsunuz ve her görevi yapmak için enerji harcıyorsunuz. Bu yüzden enerjinizin geri gelmesi için beklemeniz gerekiyor. Ayrıca oyunda bazı güçlendiriciler de mevcut. Örneğin kendinize yol açmak için engellere füze fırlatabiliyorsunuz fakat bu konuda stratejik davranmanız gerekiyor. Bununla birlikte oyunda ilerledikçe farklı karakterlerin kilidini açtırabiliyor ve Angry Birds gibi çeşitli kıyafetlerle karakterinizi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Eğer koşu oyunlarını seviyorsanız Sky Punks'ı indirip denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR