Sky

1.0
Sky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky, beceri oyunlarında ustalaşmış oyuncuları bile sınayacak zorlukta bir oyun.

Sky, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Ketchapp imzalı bu oyunda bizleri yine zorlu bir oyun deneyimi bekliyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunu iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunda kontrolümüze kare şekilli bir obje veriliyor. İzometrik kamera açısında takip ettiğimiz bu oyunda kontrolümüzdeki kare belli bir rotada ilerliyor. Rotada önümüze çok sayıda engel çıkıyor. Ekrana doğru zamanda tıklayarak kare objenin bu engeller üzerinden zıplamasını sağlıyoruz.

Asıl zorluk bu aşamadan sonra başlıyor. İlk birkaç saniye oyunun ne kadar kolay olduğunu düşünürken biden kare obje kendini klonluyor ve aynı anda iki, hatta üç farklı objeyi kontrol etmemiz gerekiyor. Zaman zaman teke düşen zaman zaman da klonlanan bu objeyi herhangi bir yere çarptırırsak oyun sona eriyor ve o ana kadar aldığımız puan en yüksek skor olarak geçiliyor.

Oyundaki kontrol mekanizması tek tıklama üzerine kurulu. Ekrana bir kez tıklayarak tek sefer, iki kez tıklayarak da çift sefer zıplayabiliyoruz.

100 farklı bölüme ve giderek artan bir zorluk seviyesine sahip olan Sky, beceri oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR