SlideShark

SlideShark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SlideShark ile iPhone, iPad veya iPod'unuzda PowerPoint dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz

SlideShark size iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPhone gibi cihazlarınızın üzerinde PowerPoint dökümanlarını açma imkanı tanıyan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Normalde Microsoft'un çıkardığı Ofis yazılımlarının bir parçası olan PowerPoint programı sunumlar hazırlamamıza ve bu sunumları animasyonlar, resimler ve videolar gibi elementlerle zenginleştirmemize ve bu sunumları görüntülememize yardımcı olan bir yazılımdır. Çalışıyorsanız iş hayatınızda, öğrenciyseniz okul ödevlerinizde size oldukça yardımcı olan bu yazılımla hazırlanmış olan sunumları iPhone, iPad veya iPod cihazlarınızda görüntülemek normalde mümkün değildir.

SlideShark size bu konuda ücretsiz bir çözüm sunan oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Uygulama ile PowePoint sunumlarını görüntüleme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan veya farklı cihazlarınızdan SlideShark hesabınıza .ppt, pptx, pps, ppsx uzantılı PowerPoint sunumlarınızı yüklemek ve sonrasında iPhone, iPad, iPod'unuza bu sunumları indirmektir. Bu işlemlerden sonra PowerPoint sunumlarınızı iOS cihazınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca farklı bulut depolama hizmetlerini de desteklemektedir ve bu hesaplarınızdan PowerPoint sunumlarını iOS cihazınıza aktarabilmektedir.

Uygulama ile sunumların içerisindeki videoları, animasyonları görüntüleyebilir ve iOS cihazınızı televizyonunuza veya projektörünüze bağlayarak sunumlarınızı büyük ekranda oynatabilirsiniz. iOS cihazınızın dokunmatik ekranını bir lazer pointer olarak kullanabilmek de uygulamanın bir diğer kullanışlı yönüdür.