Smashy Road: Wanted 1.1.3 (ios)

Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smashy Road mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en heyecanlı yarış oyunlarından biridir

Smashy Road: Wanted bir kere oynadıktan sonra tekrar tekrar oynamak için can atacağınız inanılmaz keyifli bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Smashy Road, bize GTA serisinin ilk iki oyunundaki kuşbakışı oyun yapısını ve Minecraft'ın piksel tabanlı grafiklerini birleştirerek sunuyor. Oyunda GTA'daki polis kovalamacaları bütün heyecanıyla mobil cihazlarımıza taşınıyor. Polisten kaçan bir aracı yönettiğimiz oyunda aracımız sürekli yolda ilerlerken onu sağa veya sola doğru yönlendirerek karşımıza çıkan engellere, binalara çarpmamaya, polis araçlarından ve barikatlarından kaçmaya çalışıyoruz.

Smashy Road'un kontrolleri oldukça basit. Aracımızı yönlendirmek için ekranın sağına veya soluna dokunmamız yeterli. Oyun içerisinde polisten kaçmaya devam ettikçe aranma seviyemiz giderek artıyor. Başta bir yıldız olan bu seviye 3 yıldıza çıktığında peşimize SWAT timleri takılıyor. İşi biraz daha ileri götürerek 5 yıldıza çıktığımızda ise şehir bize savaş ilan ediyor ve ordu, tank ve helikopterleriyle peşimize takılıyor.

Smashy Road'da GTA'daki gibi Wasted ve Busted senaryolarıyla karşılaşabilmeniz mümkün. Oyunu oynamak süper eğlenceli. Yoldaki parayı toplayarak satın alabileceğiniz birçok araç seçeneği oyuna zenginlik katıyor. Bu oyunu kaçırmayın!

YORUMLAR