So Social 1.0.2 (ios)

So Social

So Social
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

So Social, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir sosyal medya fenomeni olma oyunudur.

So Social, oynarken bağımlısı olacağınız bir simülasyon oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, sosyal medyadan göndereceğiniz iletiler, fotoğraflar, alıntılar veya videolarla like sayımızı artıracak ve dünyanın starı olmaya çalışacağız. Son derece keyifli bir oyun olan So Social'ı her yaştan insanın oynamasını tavsiye ederim. 

İlk bakışta oyuna nasıl başlayacağınızı anlatalım. Oyuna ilk girdiğinizde bir karakter ve nick seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karşımıza tıklama oyunlarından aşina olduğumuz bir ekran gelecek. Burada öncelikle selfie atarak başlangıç yapıyoruz. Orta üst köşede bulunan like sayımız upgrade yapma durumumuza göre artıyor ve yeni yükseltmelerin önünü açabiliyoruz. Alt sekmelerden ikincisinde reklam izleyerek kazandığımız like'ları iki katına çıkarabiliyoruz. Üçüncüsünde ise çeşitli yükseltmeler yaparak belirli oranlarda like sayımızı artırabiliriz. 

So Social kısa sürede öğrenebileceğiniz harika bir oyun ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.