Solomon's Boneyard 3.53 (ios)

Solomon's Boneyard

Solomon's Boneyard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solomon's Boneyard bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunudur

Solomon's Boneyard fantastik bir hikayeyi bolca aksiyon ile birleştiren bir mobil kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Solomon's Boneyard'da bir büycü okulunda gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Bu okuldan mezun olan bir büyücü güçlerini kötü emelleri için kullanmaya karar verdiğinde onu durdurmak için okul öğrencilerinden bir tanesi görevlendiriliyor. Biz 7 farklı büyücüden birini seçerek oyuna başlıyoruz.

Solomon's Boneyard'ın oynanışı bilgisayarlarda bir hayli popüler olan Crimsonland'ı hatırlatmakta. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı kamera açısını kullanarak yönetiyoruz ve çift sanal analog çubukları kullanarak kahramanımızı kontrol ediyor ve ateş ediyoruz. Oyunda zombiler, iskeletler ve diğer canavarlar bize dalga dalga saldırırken seviye atlayabiliyoruz ve yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz. Oyundaki perk sistemi kendi oyun tarzınızı oluşturmanızı mümkün kılıyor.

Solomon's Boneyard'ın iOS'un altın klasiklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.