Solomon's Keep 4.14 (ios)

Solomon's Keep

Solomon's Keep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solomon's Keep klasik bir iOS aksiyon oyunudur

Solomon's Keep fantastik bir hikayeye ve bolca aksiyon içeren bir oynanışa sahip olan bir mobil kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Solomon's Keep'de bir büyücü okulunda öğrenim gören ve mezuniyet tezi üzerinde çalışmakta olan genç bir büyücü adayının hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız mezun olabilmek için şeytani bir büyücüyle yüzleşmekle görevlendiriliyor. Biz de Solomon Dark adlı bu büyücüyü yok etmek ve sahip olduğu karanlık güçleri kontrol etmek için kulesine saldırıyoruz ve Solomon Dark'ın sayısız hizmetkarıyla savaşıyoruz.

Solomon's Keep'da Crimsonland benzeri bir oyun yapısı mevcut. Oyunda çift analog çubuk yardımıyla kahramanımızı yönetiyoruz. Kuşbakışı kamera açısının kullanıldığı oyunda sol analog çubuk ile kahramanımızı yönlendirirken sağ analog çubuk ile büyülerimizi ateşliyoruz. Dalga dalga düşmanlarla yüzleşip düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve bu puanı seviye atlamak için kullanıyoruz. Her seviye atladığımızda yeni bir yetenek seçiyoruz ve kahramanımızı güçlendiriyoruz.

Solomon's Keep'in iOS'un en başarılı aksiyon oyunları arasında yer alan bir klasik olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR