Special Enquiry Detail

Special Enquiry Detail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    G5 Entertainment

Special Enquiry Detail, işlenen esrarengiz cinayetleri açığa çıkarmanız gereken bir dedektif oyunu ve hem iPhone hem de iPad'le uyumlu.

Special Enquiry Detail, cinayetleri çözmeye dayanan bulmaca oyunlarını seviyorsanız iPhone ve iPad’inize indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Hem tablette hem de telefonda rahat bir oynanış sunan dedektiflik oyununda New York şehrinde ardı arkası kesilmeyen cinayetleri açıklığa kavuşturmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda üst üste işlenen esrarengiz cinayetleri ortağımızla birlikte çözmeye çalışıyoruz. Olay mahaline giderek ortağımızın da yardımıyla ipuçları arıyor ve bulduklarımızı bazen kendimiz inceliyor, bazen de doğrudan adli tıba gönderiyoruz. 12 cinayetin perde arkasını gün yüzüne çıkarttığımız oyunda ilerlemek için oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. Kanla bulanan odalarda bulduğumuz her obje işimize yarıyor. Bazen doğrudan cesedi incelerken, bazen de cesedin bulunduğu odayı incelemeye alıyoruz.

Dedektiflik oyunları arasında üst sıralarda karşımıza çıkan Special Enquiry Detail oyununda filmlerde gördüğümüz her şey başarılı bir şekilde yansıtılmış. Cesetten parça alarak adli tıbın incelemesine sunabilmemiz, parmak izi alabilmemiz, birden fazla şüphelinin çıkarılması dahil her detay oyunda mevcut. Bu yönden oyunun gerçeğe oldukça yakın olduğunu söyleyebilirim.

Görsel olarak ta oldukça başarılı bulduğum oyunun tek eksi yanı bir noktadan sonra satın alım sunması. Oyunda toplam 12 bölüm olmasına rağmen sadece ilk bölümü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bunun dışıında her yönüyle başarılı, uzun süre oynattıracak bir oyun olmuş. Olay çözmeye yönelik bulmaca oyunları olmazsa olmazlarınız arasındaysa Special Enquiry Detail iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR