Speedy Car 1.0 (ios)

Speedy Car

1.0
Speedy Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speedy Car, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Speedy Car, aksiyon ve beceri odaklı araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerine hitap eden bir seçenek.

Eğlenceli ve dinamik atmosferi sayesinde büyük küçük demeden herkesin keyifle oynayabileceği bir oyun olmayı başaran Speedy Car'daki görevimiz kontrolümzdeki otomobille şehrin kalabalık sokaklarında ilerlemek ve hiçbir araca çarpmadan hız yaparak mümkün olan en yüksek skoru almak.

Speedy Car'da aracımızı yönlendirmek için ekranda bulunan ok tuşlarını kullanmamız gerekiyor. Beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan araçlar ve diğer türden engeller, reflekslerimizi sonuna kadar sınıyor.

Oyundaki yegane amacımız etraftaki araçlara çarpmadan ilerlemek değil aynı zamanda yollara serpiştirilmiş olan altın puanları da toplamak. Bunları yeni araç almak için kullanabiliyoruz. Satın alabileceğimiz farklı türlerde ve tasarımlarda araçlar mevcut. Seçeneğin bol tutulmuş olması hoşumuza giden ayrıntılardan oldu.

Nihai olarak Speedy Car oynaması keyifli bir oyun. Kısa molalarınızda veya sıra beklerken meşgul olabileceğini bir oyun arayışındaysanız Speedy Car'a mutlaka göz atın.