Speedy Scuba Steve 1.1 (ios)

Speedy Scuba Steve

1.1
Speedy Scuba Steve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speedy Scuba Steve sidescroller türü oyunlar arasında yer alan başarılı temsilcilerden bir tanesi.

Speedy Scuba Steve hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz zorlu fakat bir o kadar da keyifli bir sidescroller oyunu olarak öne çıkıyor. Her ne kadar iPhone’lar üzerinde de oynansa da oyunun grafiklerine ve sunduğu ortama tam olarak dahil olabilmek için iPad üzerinde oynamanızı tavsiye ediyorum.

Kontrol ettiğimiz karakterimiz denize dalış yapıyor ve tehlikelerle dolu bu dünyada ilerlemeye başlıyoruz. Elbette farklı ve birbirinden tehlikeli deniz canlılarıyla karşı karşıya geliyoruz. Hızlı reflekslerimizle ve sahip olduğumuz güçlendiriciler ile bu yaratıkları alt edip en uzağa gitmeyi hedefliyoruz. Bu esnada yapmamız gereken farklı görevler de var. Örneğin yol boyunca karşımıza çıkan inci tanelerini de toplamamız gerekmekte.

Oyunun en can alıcı noktalarından biri de bölümlerde karşımıza çıkan ve normalde karşılaştığımız yaratıklardan çok daha güçlü olan bölüm sonu canavarları. Burada asıl yeteneğimizi konuşturmamız ve savaştan sağlam bir şekilde çıkmamız gerekiyor.
Grafik kalitesi, modelleme detayları ve kontrol özellikleri olarak oyunculara herhangi bir sorun veya hayal kırıklığı yaşatmayan Speedy Scuba Steve, sidescroller türü oyunlar oynamaktan keyif alanların severek oynayacağı bir oyun.