Squarespace Note

Squarespace Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squarespace Note ile aklınıza gelen fikirleri çok hızlı bir şekilde kaydedebilir ve başka servislerle paylaşabilirsiniz.

Squarespace Note mobil cihazlarında kullanabileceği sade ve kullanışlı bir not alma uygulaması arayanların mutlaka göz atması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek arayüzüyle dikkat çekiyor.

Uygulama ile kaydettiğini notlarınızı Evernote, Dropbox, Google Drive ve diğer servislerle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Bu sayede bulut depolama servisleri üzerinde depoladığınız notlarınıza internet bağlantınız olduğu sürece erişim sağlayabilirsiniz.

Bu noktada altını çizmemiz gereken bir nokta var. Squarespace Note ara uygulama olarak görev yapıyor. Bir başka deyişle bu uygulamayı kullanarak aldığınız notlar ve kaydettiğiniz anlar diğer uygulamalara transfer ediliyor. Bu yüzden yukarıda adı geçen veya benzer işleve sahip herhangi bir servisi kullanmak gerekmekte.

Squarespace Note ile aklınıza gelenleri not alabilir ve hatta onlara fotoğraflar ekleyerek daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz. Genel olarak kusursuz çalışan Squarespace Note ile anlarınızı çok daha hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

YORUMLAR