Stack the Balls 1.16 (ios)

Stack the Balls

Stack the Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stack the Balls, bilardo toplarını dizmeye çalıştığınız gittikçe zorlaşan bir bulmaca oyunu.

Stack the Balls, satrancı eğlenceli yoldan öğreten Oyun Tahtası Savunucuları oyunuyla tanıdığımız Ludus Studio’nun iOS platformuna çıkan yeni oyunu. Oyunun adından beceri oyunu olduğunu düşünebilirsiniz ancak az da olsa kafa yormanız gereken bir bulmaca oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad’imize indirip oynayabildiğimiz oyunda farklı renk ve numaralı bilardo topları karışık dizilmiş olarak bir tablonun içerisinde karşımıza çıkarılıyor. Aynı numaralı bilardo toplarını dikey ve yatay olarak bir yere getirmeye çalışıyoruz. Bilardo toplarını dizmek için basit kaydırma hareketini kullanıyoruz. Lakin bunu her yapışımızda yeni bir bilardo topu tabloya ekleniyor ve çok daha karmaşık bir hal almaya başlıyor.

Bilardo toplarını tablodan silmek için en az dört adet aynı renk veya numarada topu yan yana getiriyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere bu sayı ne kadar artarsa puanımız o kadar yüksek oluyor. Oyunun bitmemesi, süre veya hamle sınırı olmamasının kötü olmuş. Bir noktadan sonra sıkıcı olmaya başlıyor. Bir arkadaşınızı beklerken, toplu taşımada işinize/okula giderken tek elle oynayabileceğiniz dozunda eğlenceli gelen bir oyun.

YORUMLAR