Star Wars Pinball 3 1.2.1 (ios)

Star Wars Pinball 3

Star Wars Pinball 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • ÜRETİCİ

    ZEN Studios Ltd.

Star Wars Pinball 3, pinball oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

Star Wars Pinball 3, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir pinball oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun salonlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan pinball'u artık mobil cihazlarımız üzerinde hem de Star Wars temasıyla oynayabilme şansına sahip oluyoruz.

Diğer ilk iki oyuna ek olarak bu oyuna Han Solo, bazı robot karakterler ve Yeni Umut bölümünden bazı öğeler eklenmiş. Elbette yapılan değişiklikler bunlarla sınırlı değil. Oyunun hem grafik hem de ses efektleri hatırı sayılır ölçüde iyileştirilmiş. Star Wars Pinball 3'ün en etkileyici özelliklerinden bir diğeri de ister Asiler'in ister İmparatorluk'un tarafını seçebilme şansına sahip oluşumuz. BU sayede diğer oyuncularla rekabet içerisine girebilir ve güce denge getirebiliriz.

Oyunda farklı masa tasarımları ve bölümler yer alıyor. Açıkçası farklı mekanlarda oynuyor olmamız iyi düşünülmüş bir detayın ürünü. Oyun sürekli aynı dinamikler etrafında döndüğü için bir süre sonra sıkıcı bir hale gelebilirdi. Yapımcılar monotonluk algısını farklı masalar ile kırıyor ve ortaya daha uzun süreli bir deneyim sunan oyun çıkartıyorlar.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Star Wars Pinball 3, pinball oyunundan keyif alan ve bunu Star Wars temasıyla birleştirmek isteyen tüm oyuncuların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR