Sticky Notes - Handwriting 1.2.0 (ios)

Sticky Notes - Handwriting

Sticky Notes - Handwriting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeken bu uygulama ile iOS cihazınıza notlar alabilir ve bu notları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Sticky Notes – Handwriting basit tasarımlı ve kolay kullanım özelliklerine saihp bir iOS not alma uygulamasıdır. Boyut olarak cihazınızın hafızasında pek yer kaplamayan bu uygulama ile önemli olayları not alabilir, alışverişe giderken alınacaklar listesi hazırlayabilir veya gün içerisinde yapmanız gerekenleri not alabilirsiniz.

Uygulama üç farklı renk seçeneği ile gemekte. Gereksinimlerinize göre mavi, kırmızı veya siyah kalem renklerinden birisini seçebilir ve yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise son derece basit bir arayüze sahip olması. Zahmetsizce aldığınız notları kolayca depolayabilir ve gerektiği zaman düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

Not alma özelliklerinin yanı sıra alarm ve hatırlatıcı kurma özelliği de kullanıcıların işlerini epey kolaylaştıracaktır. Artık aklınıza gelen parlak fikirleri not almak için kağıt kalem aramak zorunda değilsiniz. Sticky Notes ile iOS işletim sistemli cihazınıza dilediğiniz gibi not alabilir ve bunları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

YORUMLAR