StormBorn: War of Legends 1.2.1 (ios)

StormBorn: War of Legends

StormBorn: War of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StormBorn: War of Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

StormBorn: War of Legends eğer mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan StormBorn: War of Legends'de kendi krallığımızın başına geçerek fantastik savaşlara katılabiliyoruz. Büyülerin, usta savaşçıların, ejderhaların ve mitolojik yaratıkların var olduğu bir dünyada geçen oyunda temel amacımız kendi krallığımızı inşa ederek genişletmek ve geliştirmek. Ordumuzu güçlendirerek diğer krallıklarla savaştığımız oyunda savaşları bizzat yönetebilmemiz de mümkün.

StormBorn: War of Legends'da ordumuzu güçlendirmek için kahramanlardan destek alıyoruz. Kahramanların özel yetenekleri bize savaşlarda avantaj kazandırabilmekte. Savaşları kazandıkça kahramanlarımızı tıpkı RPG oyunlarındaki gibi geliştirebilmekteyiz.

StormBorn: War of Legends'ın sahip olduğu online altyapı bize oyunda diğer oyuncularla ittifak yapabilme veya onlara karşı savaşabilme imkanı veriyor.