Streetfood Tycoon 1.3.4 (ios)

Streetfood Tycoon

Streetfood Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Streetfood Tycoon'da kendi seyyar yemek arabamızla müşterilere hizmet veriyoruz ve siparişleri en iyi şekilde teslim etmeye çalışıyoruz.

Dünyanın neresine giderseniz gidin sokakta yemek yapan ufak büfeler görürsünüz. Hem hızlı hem de lezzetli alternatifler çıkaran bu büfelerden birini işletmek ister miydiniz? Streetfood Tycoon’da bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek yapma oyunları arasında haklı bir popülerliğe sahip olan Streetfood Tycoon’da kendi sokak yemeği arabanıza sahip olacaksınız ve gelen müşterilere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacaksınız. Müşteriler ne kadar memnun ayrılırsa o kadar fazla puan alacaksınız. Şehrin 7 farklı bölgesinde hizmet verebilme şansına sahipsiniz.

Elbette kazandığınız puanlarla yepyeni yiyecekler ve soslar açabilirsiniz. Bu açtıklarınızla birlikte müşterilere daha iyi hizmet verebilecek kapasiteye sahip oluyorsunuz. Oyunun başlarında müşteriler kolay siparişler veriyor fakat zaman geçtikçe siparişlerin zorluk seviyesi artıyor. Oyunda toplamda 40 farklı başarım bulunuyor. Elde ettiğiniz başarılarla birlikte bu başarımları kazanabiliyorsunuz.

Genel olarak Streetfood Tycoon yemek yapma oyunlarından hoşlananların mutlaka göz atması gereken eğlenceli ve zaman zaman zorlayıcı olabilen bir oyun.