Su Hatırlatıcı

Su Hatırlatıcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Su Hatırlatıcı, fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken ve kullanıcılara su içmeleri konusunda hatırlatmalar yapan bir uygulamadır.

Su Hatırlatıcı, gün içerisinde sık sık unuttuğumuz veya ihmal ettiğimiz hayati bir detayı bize hatırlatmak üzere tasarlanmış faydalı bir uygulamadır.

Özellikle yoğun iş veya okul hayatı içerisinde bulunan kişiler çoğu zaman su içmeyi unutuyor veya yapmaları gereken işlere öncelik vererek su içmeyi erteliyorlar. Halbuki su vücudun fonksiyonlarını düzgün bir şekilde yerine getirmesi için ihtiyaç duyduğu temel bileşenlerden bir tanesi. Uzmanlar düzenli su içmenin sağlık açısından ne denli önemli olduğunu her fırsatta vurguluyorlar.

Neyse ki bu konuda artık bir yardımcınız var ve size gerekli anlarda hatırlatmalar yaparak su içmeniz gerektiğini bildiriyor. Fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan Su Hatırlatıcı oldukça şık görünen ve kaliteli bir arayüze sahip. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak kendilerine hatırlatıcılar kurabiliyor ve belirledikleri saatlerde su içmeleri konusunda uyarılıyorlar. Dilediğiniz kadar hatırlatıcı kurabilirsiniz.

Uygulamanın en ilginç yanı ise içtiğiniz su miktarını ayrıntılı bir şekilde takip edebiliyor oluşunuz. Su Hatırlatıcı, düzenli su içme alışkanlığı kazanmak isteyen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR