Super Turtle Climb 1.0 (ios)

Super Turtle Climb

1.0
Super Turtle Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Turtle Climb basitçe oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Super Turtle Climb kolay kontrollere sahip olan fakat bitmek bilmeyen bir eğlence sunmayı başarabilen bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Super Turtle Climb'da sevimli kaplumbağa dostlarımıza heyecan dolu maceralarında eşlik ediyoruz. Oyunda bütün olaylar kötü kalpli pembe tavşan Dr. Karnickel'in dünyayı yok edecek bir kaos makinası geliştirmesiyle başlıyor. Dr. Karnickel'im makinası coğrafi şekilleri değiştirebilmektedir. Kötü kalpli tavşanı durdurmak ise kaplumbağa dostlarımıza düşüyor.

Super Turtle Climb'de temel amacımız karşımıza çıkan dağ basamaklarına en uzun süre tırmanmaya devam edebilmek. Bu işi tek dokunuşla yapabiliyoruz. Ekrana dokunduğumuzda kontrol ettiğimiz kaplunbağa zıplamakta. Fakat karşımıza çıkan engeller anlık olarak belli olmakta. Biz ilerlerken basamaklar rastgele bir düzenle beliriyor. Bu nedenle yolumuza nasıl devam edeceğimize gerçek zamanlı olarak karar veriyoruz. Bir sonraki basamağa atlamak için doğru zamanlamayı yakalamamız gerekiyor.

Mario tarzı 8 bit grafiklerle süslenmiş Super Turtle Climb'da altınları topladıkça yeni kaplumbağa dostlarımızı kurtarabiliyoruz. Oyun her yaştan oyun sever için eğlence sunuyor.

YORUMLAR