Swiftmoji

Swiftmoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    SwiftKey

Swiftmoji, iPhone kullanıcıları için ücretsiz emoji klavye uygulaması.

Swiftmoji, iPhone’un kendi klavyesinde mesajlarınıza emoji eklerken güçlük çekiyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir emoji klavye uygulaması. Emoji’leri yazdığınız iletiye göre otomatik olarak listeleyebilen klavye uygulamasında her duruma göre uygun kullanabileceğiniz yüzlerce emoji bulunuyor ve sıklıkla kullandığınız emoji’ler kendiliğinden kaydediliyor.

iPhone için üçüncü klavye uygulamaları arasında en popüleri olan SwiftKey’in geliştiricileri tarafından ücretsiz olarak indirilmeye açılan Swiftmoji, yazdıklarınızı algılayıp emoji önerisinde bulunan akıllı emoji klavye. SwiftKey gibi kelime önerisinde bulunmanın yanı sıra yazmaya başladığınızda mesajın durumuna en uygun emoji’leri listelemeye başlıyor. Dilerseniz klasik olarak listeyi açıp farklı emoji’leri de mesajlarınıza kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz.

Sosyal ağ platformlarında emoji’li mesaj gönderenler için hayat kurtarıcı bir uygulama olarak gördüğüm Swiftmoji, iOS 9.0 ve üzeri yüklü iPhone’larla uyumlu ve Türkçe desteklemiyor. Tabii ki sonraki güncellemelerde SwiftKey’de olduğu gibi Türkçe desteğinin geldiğini görebiliriz.

Kredi Kartsız Amerika App Store Hesabı Açma

YORUMLAR