Tally 2 2.0 (ios)

Tally 2

2.0
Tally 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tally 2 karşımıza ücretsiz bir sayaç uygulaması olarak çıkıyor.

Tally 2, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz pratik kullanımlı bir sayaç uygulaması olarak öne çıkıyor. Birçok kullanıcı bu amaç için mobil cihazlarında hali hazırda sunulan sayaç fonksiyonunu kullanıyor. Fakat bazı durumlarda kullanım olarak daha pratik bir çözüme ihtiyaç duyduğumuz olabiliyor. Tally 2 bu boşluğu doldurmak amacıyla tasarlanmış bir yapım.

Uygulamanın kullanım özellikleri son derece pratik. Sadece ikona basıp başlatmamız yetiyor. Uygulamaya girip karmaşık alt menülerle uğraşmadan sayacı çoktan başlatmış oluyoruz. Zaten sayaç başlatmamız gereken durumların birçoğunda işin aciliyeti vardır ve hızlı davranmamız gerekir. Tally 2 de bu beklentiyi rahatlıkla karşılıyor.

Tally 2 de aynı anda birden fazla sayaç başlatma şansına sahibiz. Bu sayaçların her birine başlama ve bitme süreleri atayabiliyoruz. Bu tarz uygulamalarda pek karşılaşmadığımız fakat Tally 2'de görünce sevindiğimiz paylaşım özelliği, uygulamada elde ettiğimiz sayısal değerleri farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşmamıza olanak sağlıyor.

Sade arayüzüyle hayranlığımızı kazanan Tally 2, günlük veya profesyonel hayatında sık sık zaman ölçme işlemleriyle karşılaşan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.