Tap The Duck

Tap The Duck
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap The Duck, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve yeteneklerinizi test eden bir ördek avlama oyunudur.

Tap The Duck, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri beceri türünde bir ördek avlama oyunudur.

Sürekli olarak toplamanız gereken puanın artarak yükseldiği bölümlerin yer aldığı oyunda amacınız; oyun ekranı üzerinde beliren ördekleri parmağınız yardımıyla dokunarak veya kaydırma hareketi yaparak avlamaya çalışmaktır. Eğer yüksek puanlar yapmayı hedefliyorsanız, tek seferde birden fazla ördeği avlamaya özen göstermelisiniz.

Fruit Ninja'ya benzeyen oynanışıyla dikkat çeken oyunda, ördekler dışında beliren sevimsiz yaratıkları avlarsanız canınız gidiyor ve bu noktada unutmamanız gereken toplamda üç hakkınız olduğu.

 

Her bölümü üç yıldızla tamamlamayı kendinize hedef göstererek, oyunu çok daha eğlenceli ve zorlu bir hale getirerek yeteneklerinizi test etme şansına sahip olabilirsiniz.

Oyun ekranı üzerinde yer yer beliren özel 15 ördeği avlayarak koleksiyonunuzu tamamlayabilir veya bölümler sırasında topladığınız altınlarla ördeklerinizi çeşitli aksesuarlarla özelleştirebilirsiniz.

Oldukça sürükleyici, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oynanışı sizlere sunan Tap The Duck'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR