Test for Friends

Test for Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Test for Friends, arkadaşlarınızla birlikte aynı soruları cevaplayabileceğiniz eğlenceli bir iOS arkadaşlık testi uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Test for Friends, elinizden bırakamayacağınız ve gerçekten çok farklı bir arkadaşlık testi uygulamasıdır.

Arkadaşlarınızla birlikte birbirinden çılgın ve özel sorulara cevap vereceğiniz uygulama sayesinde, birbirinizi çok daha iyi tanıma ve anlama şansına sahip olacaksınız.

Size yöneltilen sorulara eğer aynı cevapları verirseniz oyun içerisinde yer alan arkadaşlık metreniz yükselişe geçecek ve tam tersi durumdaysa düşüş yaşayacak. Eğer arkadaşlık metreniz hızlı bir şekilde yükseliyorsa bilin ki arkadaşınızla birçok özelliğiniz aynı ve gerçekten uyumlu bir ikilisiniz.

Sadece kendi arkadaşlarınızın yanında farklı yerlerde yaşayan farklı yaş gruplarından insanlarla tanışabilir ve onlarla da bu arkadaşlık testini yapabilirsiniz. Bakarsınız size çok benzeyen ve ortak zevkleriniz olan çok iyi bir arkadaş edinebilirsiniz.

Sonuç olarak boş zamanlarınızı değerlendirmek, arkadaşlarınızı daha iyi tanımak ve yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız Test for Friends'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR