The Balloons

The Balloons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Balloons mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

The Balloons oyunculara zorlu ve heyecanlı bir oyun tecrübesi sunan ve bir kere oynadıktan sonra elinizden bırakamayacağınız bir beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olan The Balloons'da uçan balonların hikayesi konu alınıyor. Flappy Bird ile başlayan beceri oyunu furyasının başarılı bir üyesi olan The Balloons'da temel olarak en yükseğe çıkmaya çalışan bir uçan balona yardımcı oluyoruz. Fakat bu iş için birçok ölümcül tuzağa ve bizi yok etmeye çalışan hain yaratıklara karşı mücadele etmemiz gerekiyor.Biz yükselirken bizi çekemeyenler bize oklar fırlatıyor, ninja yıldızları ile bizipatlatmaya çalışıyorlar. Yolumuz üzerine döşenen sivri kazıklardan bahsetmeye bile gerek yok.

The Balloons'da temel amacımız en yüksek noktaya ulaşmak için mücadele etmek, en çok altını toplamak ve en yüksek puanı yakalamak. Oyun başlarda kolay olsa da biz yükseldikçe karşımıza çıkan tuzaklar yoğunlaşıyor ve balonumuza yapılan saldırılar artıyor. Kazandığımız altınlarla yeni balonların ve kahramanların kilidini açabilmemiz mümkün. Oyunu kolay bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Balonunuzu yönlendirmek için ekrana dokunuyorsunuz; fakat karşınıza çıkan engeller ve tuzaklar karşısında reflekslerinizi zorlu bir test bekliyor.

Retro tarzda sevimli 8 bir grafiklere sahip olan The Balloons yine aynı tarzda ses efektlerine ve müziklere yer veriyor.

YORUMLAR