The Exorcism 1.4 (ios)

The Exorcism

1.4
The Exorcism
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Exorcism oldukça ilginç bir mobil beceri oyunudur

The Exorcism oyuncuların şeytan çıkarma ayinlerine katıldıkları sıradışı bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir şeytan çıkarma oyunu olan The Exorcism, bize The Exorcist filminden alışık olduğumuz ürkütücü sahneleri çok daha makara bir şekilde sunuyor. Oyunda şeytan çıkarma ayinlerini yürüten bir pederin yerine geçiyoruz ve iblisler tarafından ele geçirilmiş masum insanları yola getirmeye çalışıyoruz.

The Exorcism'de 4 farklı karakter üzerinde şeytan çıkarma ayini gerçekleştiriyoruz. Bir ev hanımı olan Anna mutfaktaki marifetleriyle gözümüzü kamaştırıyor. Anna etrafa pisleyip kusarak bu marifetlerini sergiliyor. Küçük bir kız çocuğu olan Caroline ise sevimli bir şekilde yatağında debeleniyor ve ağzından sevgi sözcüklerini eksik etmiyor. Evin köpeği Toby kol veya bacağınızı kemirebileceği bir kemik olarak gördüğü için biraz mesafeli olmanızda fayda var. Metal Jim ise evin ergen delikanlısı olarak isyanını müzik aşkıyla birleştiriyor ve sanatını etrafa kusuyor.

The Exorcism'de temel amacımız şeytan tarafından ele geçirilmiş kurbanlarımızın üzerindeki diyalog kutusunda çıkan sembollerin aynılarını alt bölümdeki diyalog kutularındaki sembollerle eşleştirmek. Oyunda ilerledikçe daha çok sembol ve diyalog kutusu karşımıza çıkıyor ve işler karışıyor. Oyunun 8 bit grafikleri oldukça komik 8 bit seslerle birleşmekte.