The FIFA Weekly

The FIFA Weekly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The FIFA Weekly, dünya futbolu ve FIFA ile ilgili haberlerle birlikte daha pek çok yararlı içerik sunan resmi ve ücretsiz iOS FIFA haberleri uygulaması.

The FIFA Weekly, futbol ve spor severler için FIFA tarafından geliştirilen resmi spor haberleri uygulaması. Şık bir tasarım ve kullanım kolaylığı ön planda tutulan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirip hem dünya futbolunu hem de FIFA haberlerini yakından takip edebilmeniz mümkün oluyor.

Türkçe dil desteği sunulmadığı için İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde futbol haberleri dışında ünlü sporcular ile gerçekleştirilen röportajlar, özel spor makaleleri, en güzel goller, canlı maç sonuçları, derin analizler, fotoğraflar, maç değerlendirmeleri ve daha bir çok yararlı bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Spor camiasını yakından takiip etmek isteyenlerin tercih edebileceği uygulamayı iPhone ve iPad mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki en beğendiğim özelliklerden bir tanesi ise sesli haberler. Herhangi bir makeleye girdikten sonra iPhone'unuzu sallayarak haberin başlamasını sağlayabilir ve sesli olarak dinleyebilirsiniz. Böylece farklı işler üzerinde uğraşırken, bir yandan spor haberlerini dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

Facebook, Twitter ve diğer popüler sosyal medya platformları üzerinde haber paylaşımı yapmak için uygun olan uygulama, istediğiniz makaleleri favorilerinize ekleyerek daha sonra ekrar rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Spor ve futbol haberlerini yakından takip etmek istiyorsanız, The FIFA Weekly uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR