The Line Zen 1.0 (ios)

The Line Zen

1.0
The Line Zen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Line Zen, iPhone ve iPad sahiplerinin yeteneklerini konuşturup en yüksek puanı almaya çalışacağı ücretsiz bir iOS beceri oyunu.

The Line Zen, 2014 yılında "The Line" oyunuyla popüleriteyi yakalayan Ketchapp adlı geliştirici firmanın oyun üzerinde bir takım değişiklikler yarattığı yeni ve eğlenceli bir iOS beceri oyunu.

Sınırsız koşu oyunu tarzında olan fakat biraz daha farklı yapıya sahip olan The Line Zen'in The Line oyunu ile arasındaki fark, oyuna eklenen yeşil objeler. Normalde oyuun standardında pembe renkli duvarlar arasında mavi top ile ilerliyorsunuz ve duvara değdiğinizde oyun sona eriyor. Fakat yeni olan The Line Zen'de normal mekaniğe ek olarak bir de sizi koruyan farklı şekillerdeki yeşil objeler eklendi. Bu objeler sayesinde onlara dayanarak duvarlara değmeden ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca önünüzdeki yol tıkalı olduğunda yeşil objelere sırtınızı verip onlarla birlikte geçmek mümkün. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta, bu objelerin belirli bir süre sonunda kayboluyor olması. Bu nedenle hamlelerinizi dikkatli yapmanız gerekiyor.

Yeni ve farklı bir dinamik ile karşımıza çıkan The Line Zen'in de ben en az The Line kadar popüler olacağını düşünüyorum. Renkli grafikleri ve şık tasarımı ile oynadıkça daha da oynama isteği uyandıran oyunda sürekli rekorunuzu kırmaya çalıştığınızı şimdiden görür gibiyim. Fakat kendinizi çok kaptırıp gözlerinizi yormayın. Uzun süre oynayacaksanız bile belirli aralıklarla gözlerinizi dinlerdirmeniz yararınıza olacaktır.

Son zamanlarda iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz yeni bir oyun arıyorsanız The Line Zen'i ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim. Oyun ücretsiz olduğu için oyun içerisinde reklam gösterimi bulunuyor. Reklamları kaldırmak için oyun içerisinden satın alma işlemi yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR