The Quest Keeper 1 (ios)

The Quest Keeper

1
The Quest Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Quest Keeper, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

The Quest Keeper, iTunes cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform ve macera oyunudur. Bir diğer kare kafa macerası olan The Quest Keeper, retro yapısı ve eğlenceli tarzı ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Oyunda kare kafa bir çiftçiyi canlandırıyorsunuz ve amacınız zindanlarda dolaşıp bulabildiğiniz kadar çok hazine toplamak. Fakat elbette usta bir zindan avcısı o kadar kolay değil, çünkü önünüzde pek çok engel sizi bekliyor.

Quest Keeper da platform tarzı bir alanda ve her seferinde rastgele olarak yaratılan bir dünyada yukarıya doğru ilerliyorsunuz. Dikenler, örümcekler, lazerler, çukurlar gibi pek çok engelden kaçmanız gereken oyunda aynı zamanda etraftaki altınları ve hazineleri topluyorsunuz.

Crossy Road oyununu alıp RPG ve macera türü bir oyuna dönüştüren The Quest Keeper'da 10 farklı görev bulunuyor. Crossy Road 'da bildiğiniz gibi bir karakteri arabalar çarpmadan karşıdan karşıya geçirmeye çalışıyordunuz. Burda da engellere dikkat ederek platformlar arasında ilerliyor ve gerektiğinde tahtalar ile karşıya geçiyorsunuz.

Oyunun kontrolleri de gayet basit diyebilirim. Karakter zaten kendi kendine ilerlerken sizin yönünü değiştirmek için tek yapmanız gereken parmağınızı istediğiniz yöne doğru kaydırmak. Ayrıca istediğiniz zaman durup geri gitme şansına da sahipsiniz.

Siz de eğlenceli platform oyunları arıyorsanız, The Quest Keeper'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR