The Walking Dead: Michonne 1.0 (ios)

The Walking Dead: Michonne

1.0
The Walking Dead: Michonne
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: Michonne mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Walking Dead: Michonne televizyonlarda en çok ilgi gören dizilerden olan The Walking Dead'in post apokaliptik dünyasında geçen bir macerayı oyun severlerin parmaklarının ucuna taşıyan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan The Walking Dead: Michonne'da TellTale Games tarafından geliştirilen önceki The Walking Dead oyunlarının aksine bizi diziye daha yakın bir senaryo bekliyor. Hatırlanacağı üzere önceki The Walking Dead oyunlarında alternatif kahramanların alternatif hikayelerine tanık olmuştuk. Bu sefer dizinin en sevilen kahramanlarından olan katanalı kahraman Michonne ile heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz.

The Walking Dead: Michonne'ün hikayesi kahramanımızın Rick ve ekibinden ayrı kaldığı dönemi konu alıyor. Michonne'ün bu dönemde ne yaptığı, nasıl hayatta kaldığı ve onu Rick ve arkadaşlarına geri dönmeye neyin ikna ettiğini bu oyunda bireysel olarak tecrübe edebiliyoruz.

The Walking Dead: Michonne önceki The Walking Dead oyunları gibi yine karşınıza zorlu kararlar alacağını durumlar çıkarırken oyunun nasıl ilerleyeceğini ve nasıl sonlanacağını belirlemenize imkan tanıyor.

YORUMLAR