Thunder Tank 2

Thunder Tank 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thunder Tank 2 eğlenceli bir tank oyunudur

Thunder Tank 2 eğer iOS işletim sistemini kullanan bir iPhone veya iPad sahibiyseniz ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirerek oynayabileceğiniz bir tank oyunudur.

Retro tarzdaki atari oyunlarına benzeyen klasik bir oyun yapısı sunan Thunder Tank 2'de dünyayı kurtarmak için tankımıza atlıyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda üzerimize akın akın düşman orduları saldırırken bütün gücümüzü kullanmalı ve düşman birliklerini alt etmeliyiz.

Thunder Tank 2 zamanında atari salonlarında oynadığımız klasik savaş oyunlarında tercih edilen oyun yapısını mobil cihazlarımıza taşımakta. Oyun 2 boyutlu ve oldukça renkli grafiklere sahip. Ekranda tankımızı yatay olarak ilerletiyoruz ve üzerimize gelen düşman savaş uçakları, ağır bombardıman uçakları ve tanklar gibi kara birliklerine nişan alarak hepsini yok etmeye çalışıyoruz.

Thunder Tank 2 bize kullandığımız tankı kişiselleştirebilme ve güçlendirebilme imkanı sunuyor. Bu iş için farklı bileşenleri bir araya getirebildiğimiz oyunda tankımızla değişik silahlar kullanabiliyoruz. Bu giderek artan güce sahip olan silahlar karşımıza çıkacak bölüm sonu canavarı savaşlarında bize oldukça yardımcı oluyor.

Eğer iPhone veya iPad'inizde rahatça oynayabileceğiniz bir mobik oyun arıyorsanız Thunder Tank 2'yi deneyebilirsiniz.